Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

SP nr 1. Zobacz jak oni ślubują


5 października ponad pięćdziesięciu pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 1, dokładnie w dniu imienin szkoły złożyło ślubowanie i zostało uroczyście przyjętych w poczet uczniów.

KSP Mława nabór

Pierwszoklasiści otrzymali dyplom pasowania na ucznia, legitymację szkolną oraz kuferek ze słodką niespodzianką.

Zanim jednak  dokonała się ceremonia pasowania i ogromny szkolny ołówek spoczął na ramieniu każdego z uczniów, udowodnili oni, że już przez pierwszy miesiąc nauki w szkole nauczyli się czegoś nowego. Przed  swoimi rodzicami, ale również przed swoimi starszymi koleżankami i kolegami zaprezentowali się  m.in. w układzie tanecznym do piosenki „Chocolate”.

Potem już był już moment uroczysty, którego podniosłość uświadomiła pierwszakom dyrektor Janina Lampkowska. – Już po miesiącu nauki jesteście gotowi, by złożyć ślubowanie.  I będziecie wierni tej obietnicy, będziecie strzegli tych zapewnień, które złożycie. Będziecie uczniami naszej szkoły, którzy będą kontynuować jej tradycję – mówiła pani dyrektor. Delegacja uczniów złożyła ślubowanie przed szkolnym sztandarem i już od tego momentu, stali się pełnoprawnymi uczniami tej szkoły.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz