Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SP nr 1. Zobacz jak oni ślubują


5 października ponad pięćdziesięciu pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 1, dokładnie w dniu imienin szkoły złożyło ślubowanie i zostało uroczyście przyjętych w poczet uczniów.


Pierwszoklasiści otrzymali dyplom pasowania na ucznia, legitymację szkolną oraz kuferek ze słodką niespodzianką.

Zanim jednak  dokonała się ceremonia pasowania i ogromny szkolny ołówek spoczął na ramieniu każdego z uczniów, udowodnili oni, że już przez pierwszy miesiąc nauki w szkole nauczyli się czegoś nowego. Przed  swoimi rodzicami, ale również przed swoimi starszymi koleżankami i kolegami zaprezentowali się  m.in. w układzie tanecznym do piosenki „Chocolate”.

Potem już był już moment uroczysty, którego podniosłość uświadomiła pierwszakom dyrektor Janina Lampkowska. – Już po miesiącu nauki jesteście gotowi, by złożyć ślubowanie.  I będziecie wierni tej obietnicy, będziecie strzegli tych zapewnień, które złożycie. Będziecie uczniami naszej szkoły, którzy będą kontynuować jej tradycję – mówiła pani dyrektor. Delegacja uczniów złożyła ślubowanie przed szkolnym sztandarem i już od tego momentu, stali się pełnoprawnymi uczniami tej szkoły.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x