Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na początek Ciechanów. Cztery medale na inaugurację


Siedemnaście osób, tyle liczyła reprezentacja mławskiego Płetwala, która zainaugurowała nowy sezon startów. Wszyscy dali z siebie mnóstwo energii, ale ze względu na dużą konkurencję, na podium przebiło się tylko troje zawodników.

KSP Mława nabór

Dwa razy ta sztuka udała się Amelii Butryn. Podopieczna Tomasza Szczepańskiego, urodzona w 2008 roku, nie próżnowała w żadnym ze swoich występów. Wskakiwała do wody czterokrotnie. Na 50 metrów stylem motylkowym i dowolnym nie zdołała przebić się na podium. Za to w klasyku i grzbiecie okazała się praktycznie bezbłędna. W obu wyścigach sięgnęła po brązowe krążki.

To była jedyna mulitimedalistka w naszej ekipie. Na ciechanowskiej pływalni nie próżnowali także Patryk Kaliszewski i Jakub Szczepański. Obaj wrócili do domu ze srebrnymi krążkami. Patryk wywalczył trofeum w rywalizacji na 50 metrów stylem grzbietowym, a jego starszy kolega klubowy na 100 metrów stylem grzbietowym.

W klasyfikacji medalowej Płetwal mógł się cieszyć z osiemnastej pozycji. Triumf w tym prestiżowym zestawieniu zaliczyła warszawska Muszelka. Reprezentanci stołecznego klubu sięgnęli po dwadzieścia dwa laury.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz