Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Cudze chwalicie i swoje znacie… – czyli Dzień Chłopaka w SP w Dębsku


Aby sprostać gustom i oczekiwaniom przedstawicieli wszystkich uczniowskich grup wiekowych, święto panów obchodzono odmiennie i różnorodnie, ale w każdym przypadku hucznie.  

KSP Mława nabór

Starsi uczniowie, w liczbie 29, udali się do stolicy Warmii. Tam dali ujście energii  i ekscytacjom  na kręgielni, w Parku Trampolin i w Aquaparku. Po kilkugodzinnych szaleństwach w wodzie, przyszedł czas na wysuszenie i ochłonięcie z emocji. Gdzie, jak nie na olsztyńskiej starówce, jest ku temu najlepsza okazja? Zmierzchało już, gdy pełni wrażeń wsiadali do autokaru, mającego zawieść ich do domu.

Co w tym czasie robili ich młodsi koledzy? Bawili się bliżej, w mławskim Motylkowie,   ale wcale nie gorzej. Dzieci z punktu przedszkolnego, grupa „O” i uczniowie z klas I – III posmakowały  wszystkich atrakcji sali zabaw.  Wyhasały się na zjeżdżalniach, i w „małpim gaju”, grały w cymbergaja i łapały mydlane bajki, by w końcu z trudem się rozpoznać. Na pewno przyczyna tkwiła w skutkach wielogodzinnej nad aktywności, ale nie bez znaczenia były  też maskujące rysy  malowidła na buziach.

Po pełnym wrażeń dniu wszyscy uczniowie szczęśliwie wrócili do swoich rodzin   i nie odnotowano przypadków zamienienia dziecka 🙂  Kiedy znowu powrócili do szkoły, emocje jeszcze wrzały, a liczne słowa podziękowań płynęły do organizatorek wyjazdów, pań   Ewy Dzilińskiej  i Katarzyny Meredyk.

źródło i fot. SP w Dębsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz