Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – dobre nawyki żywieniowe w SP nr 3


Szkoła Podstawowa nr 3 po raz pierwszy korzysta z europejskiego programu „Owoce i warzywa w szkole”. Darmowe owoce i warzywa, a także mleko otrzymują uczniowie klas I-IV .

KSP Mława nabór

Głównym celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży.  Zwiększając ilość owoców i warzyw w ich codziennej diecie propagujemy zdrowe odżywianie.  W ramach programu najmłodsi otrzymują: świeże owoce (jabłka, gruszki), warzywa (marchew, papryka, pomidory, rzodkiewki), soki owocowe, a także mleko. Przystępując do programu „Owoce w szkole” placówka organizuje działania o charakterze  edukacyjnym, wzbogacającym  wiedzę dzieci na temat owoców i warzyw.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz