Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – dobre nawyki żywieniowe w SP nr 3


Szkoła Podstawowa nr 3 po raz pierwszy korzysta z europejskiego programu „Owoce i warzywa w szkole”. Darmowe owoce i warzywa, a także mleko otrzymują uczniowie klas I-IV .


Głównym celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży.  Zwiększając ilość owoców i warzyw w ich codziennej diecie propagujemy zdrowe odżywianie.  W ramach programu najmłodsi otrzymują: świeże owoce (jabłka, gruszki), warzywa (marchew, papryka, pomidory, rzodkiewki), soki owocowe, a także mleko. Przystępując do programu „Owoce w szkole” placówka organizuje działania o charakterze  edukacyjnym, wzbogacającym  wiedzę dzieci na temat owoców i warzyw.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x