Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policjanci zabrali jej prawo jazdy


Prawo jazdy straciła jedna z mieszkanek powiatu mławskiego. Prawko zatrzymali jej ciechanowscy policjanci w Pniewie Czeruchach. Przez tę miejscowość przebiega droga wojewódzka łącząca Mławę z Ciechanowem. Tą właśnie trasą, przez teren zabudowany nasza rodaczka śmigała z prędkością 106 km/h.

KSP Mława nabór

– 30 września o godz. 9:40 w miejscowości Pniewo Czeruchy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, który jechał z prędkością 106 km/h. Samochodem audi kierowała 23-letnia mieszkanka pow. mławskiego. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Jazda z nadmierną prędkością szczególnie na terenie obszaru zabudowanego to wielkie niebezpieczeństwo dla niechronionych uczestników ruchu drogowego. Nadmierna prędkość to również główna przyczyna wypadków drogowych, w 2017 roku od stycznia do lipca  na terenie garnizonu mazowieckiego, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną 324 wypadków drogowych to około 30 procent wszystkich wypadków drogowych. – podaje KPP w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Policjanci zabrali jej prawo jazdy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ByBy
Gość

I bardzo dobrze, jak poczują strach przy dupkę naucza się w końcu jeździć

wpDiscuz