Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Policjanci zabrali jej prawo jazdy


Prawo jazdy straciła jedna z mieszkanek powiatu mławskiego. Prawko zatrzymali jej ciechanowscy policjanci w Pniewie Czeruchach. Przez tę miejscowość przebiega droga wojewódzka łącząca Mławę z Ciechanowem. Tą właśnie trasą, przez teren zabudowany nasza rodaczka śmigała z prędkością 106 km/h.

Słoneczne ogrody Mława

– 30 września o godz. 9:40 w miejscowości Pniewo Czeruchy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, który jechał z prędkością 106 km/h. Samochodem audi kierowała 23-letnia mieszkanka pow. mławskiego. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Jazda z nadmierną prędkością szczególnie na terenie obszaru zabudowanego to wielkie niebezpieczeństwo dla niechronionych uczestników ruchu drogowego. Nadmierna prędkość to również główna przyczyna wypadków drogowych, w 2017 roku od stycznia do lipca  na terenie garnizonu mazowieckiego, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną 324 wypadków drogowych to około 30 procent wszystkich wypadków drogowych. – podaje KPP w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
ByBy

I bardzo dobrze, jak poczują strach przy dupkę naucza się w końcu jeździć