Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Policjanci zabrali jej prawo jazdy


Prawo jazdy straciła jedna z mieszkanek powiatu mławskiego. Prawko zatrzymali jej ciechanowscy policjanci w Pniewie Czeruchach. Przez tę miejscowość przebiega droga wojewódzka łącząca Mławę z Ciechanowem. Tą właśnie trasą, przez teren zabudowany nasza rodaczka śmigała z prędkością 106 km/h.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– 30 września o godz. 9:40 w miejscowości Pniewo Czeruchy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, który jechał z prędkością 106 km/h. Samochodem audi kierowała 23-letnia mieszkanka pow. mławskiego. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Jazda z nadmierną prędkością szczególnie na terenie obszaru zabudowanego to wielkie niebezpieczeństwo dla niechronionych uczestników ruchu drogowego. Nadmierna prędkość to również główna przyczyna wypadków drogowych, w 2017 roku od stycznia do lipca  na terenie garnizonu mazowieckiego, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną 324 wypadków drogowych to około 30 procent wszystkich wypadków drogowych. – podaje KPP w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
ByBy

I bardzo dobrze, jak poczują strach przy dupkę naucza się w końcu jeździć