Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nasi górą! Wywalczyliśmy I miejsce


Sportowy sukces drużyny mławskich policjantów. W sobotę 30 września nasi policjanci zdobyli I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej północnego Mazowsza o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku oraz zarządu terenowego NSZZP.


Drużyna z KPP w Mławie pokonała gospodarzy turnieju oraz kolegów z Przasnysza, Sierpca i Pułtuska. Mieliśmy też najlepszego bramkarza Marka.  Gratulujemy kolegom i czekamy na kolejne sportowe sukcesy!

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x