Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Radzanowie. Dwie osoby w szpitalu


Wczoraj  około godziny 14.00 na ulicy Raciążskiej w Radzanowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Mazdy i Hyundai-a. Dwie osoby trafiły do szpitala. Tym zdarzeniem zaalarmowanych zostało aż siedem jednostek straży pożarnej – cztery z powiatu żuromińskiego oraz dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Radzanów.

KSP Mława nabór

 – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14:05. Na miejscu okazało się, że na skutek zderzenia pojazdów trzem osobom udzielono pomocy medycznej, dwie z nich zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz