Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wypadek w Radzanowie. Dwie osoby w szpitalu


Wczoraj  około godziny 14.00 na ulicy Raciążskiej w Radzanowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Mazdy i Hyundai-a. Dwie osoby trafiły do szpitala. Tym zdarzeniem zaalarmowanych zostało aż siedem jednostek straży pożarnej – cztery z powiatu żuromińskiego oraz dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Radzanów.

Słoneczne ogrody Mława

 – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14:05. Na miejscu okazało się, że na skutek zderzenia pojazdów trzem osobom udzielono pomocy medycznej, dwie z nich zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500