Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pląsy, kółeczka, taniec – dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 3


Z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie odbyła się dyskoteka dla kl. IV –VII, a także klas gimnazjalnych. Zabawa jak to zwykle bywa była udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych.


Najstarsi uczniowie naszej szkoły wprowadzili młodsze roczniki w klimat szkolnej dyskoteki. Był wspólny taniec, kółeczka       i zabawa starszych z młodszymi – integracja wypadła na szóstkę. Młodsi uczestnicy dyskoteki byli nią zauroczeni i wytańczyli wszystkie swoje siły, jednocześnie zapewniając, iż nie mogą doczekać się już następnej.

Celem głównym dyskoteki było uczczenie „Dnia Chłopaka”, a także: organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec, rozwijanie zdolności tanecznych oraz integracja dzieci poprzez nawiązywanie kontaktów i współdziałanie w zabawie.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x