Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bezpieczniej pod Szkołą Podstawową nr 7


Przez dwa dni 28 i 29 września, we wczesnych godzinach rannych okolicę naszej  szkoły patrolowała policja. Kontrola dotyczyła ruchu pojazdów, który przed godziną ósmą jest największy. Każdy rodzic chce podjechać jak najbliżej pod bramę szkoły, aby bezpiecznie odprowadzić swoje dziecko do budynku. Apelujemy do rodziców, aby pamiętali o wszystkich dzieciach, również o tych, które przychodzą do szkoły pieszo!

Słoneczne ogrody Mława

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500