Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To najlepsi maturzyści w powiatowych szkołach średnich


Tradycją wielu samorządów stało się wyróżnianie tych uczniów, którzy wykazują się najlepszymi wynikami w nauce czy innymi osiągnięcia. Tak jest również w powiecie mławskim.


Podczas ostatniej sesji rady powiatu w dniu 29 września wyróżnienia i nagrody z rąk starosty odebrali tegoroczni maturzyści ze szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat mławski. To uczniowie pięciu mławskich szkół, którzy podczas egzaminu maturalnego  osiągnęli najlepsze wyniki.

Najlepszą maturzystką z I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie jest Magdalena Wieczorek, obecnie studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jako przedmioty dodatkowe zdawała język angielski, fizykę i matematykę. W jej zastępstwie nagrodę odbierał ojciec maturzystki.

Najlepszym maturzystą w Zespole Szkół nr 1 jest Mateusz Paweł Gross. Jako przedmiot dodatkowy zdawał język angielski.

 Najlepszym maturzystką w Zespole Szkół nr 2 jest Klaudia Sieczka. Obecnie studiuje lingwistykę na Uniwersytecie Warmińsko – mazurskim w Olsztynie. Jako przedmioty dodatkowe zdawała języki: polski i angielski.

Z kolei w Zespole Szkół nr 3 najlepszy maturzysta to Fabian Kowalkowski, obecnie student logistyki na PWSZ w Ciechanowie. Jako przedmiot dodatkwy zdawał język angielski.

Marcin Niszczak to najlepszy maturzysta w Zespole Szkół nr 4.  Jako przedmioty dodatkowe zdawał geografią, język angielski i wiedzę o społeczeństwie.

Najlepszym maturzystom serdecznie gratulujemy!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x