Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piknik integracyjny pierwszaków


Czekaliśmy długo na piękny słoneczny dzień. Tydzień, dwa i… w końcu się doczekaliśmy. Wszystkie Pierwszaki w czwartek, 28 września na terenie leśniczówki przy ul. Krajewo przeżyli niezapomniane chwile, które z pewnością można zaliczyć do udanych. Piknik integracyjny naszych pierwszaków. Znakomita pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Były pyszne kiełbaski z grilla, rozmowy przy wspólnym stole, cukrowa wata i ćwiczenia sportowe pod czujnym okiem pań animatorek (serdecznie dziękujemy paniom). Piękne jesienne słońce odbijało się w kolorowych bańkach mydlanych. Troszkę zmęczeni wsłuchiwaliśmy się w odgłosy lasu i zbieraliśmy dary jesieni.

Słoneczne ogrody Mława

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500