Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Piknik integracyjny pierwszaków


Czekaliśmy długo na piękny słoneczny dzień. Tydzień, dwa i… w końcu się doczekaliśmy. Wszystkie Pierwszaki w czwartek, 28 września na terenie leśniczówki przy ul. Krajewo przeżyli niezapomniane chwile, które z pewnością można zaliczyć do udanych. Piknik integracyjny naszych pierwszaków. Znakomita pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Były pyszne kiełbaski z grilla, rozmowy przy wspólnym stole, cukrowa wata i ćwiczenia sportowe pod czujnym okiem pań animatorek (serdecznie dziękujemy paniom). Piękne jesienne słońce odbijało się w kolorowych bańkach mydlanych. Troszkę zmęczeni wsłuchiwaliśmy się w odgłosy lasu i zbieraliśmy dary jesieni.

KSP Mława nabór

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz