Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 – „bezpieczni bo widoczni”


Pod koniec września  2017 r. w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych – „Bądź widoczny, bądź bezpieczny ” z uczniami klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego  spotkali się: burmistrz miasta Mława, dyrektor WORD oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Mławie. W ramach krótkiej pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po jezdni, uczniowie otrzymali zestaw gadżetów- odblasków. Dzięki nim każdy pierwszoklasista będzie dobrze widoczny na drodze przez kierowców.


Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x