Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Hodowla marihuany i rozboje mławsko – żuromińskiej grupy


Mławscy kryminalni, na podstawie prowadzonych ustaleń, ujawnili na terenie pow. żuromińskiego plantację konopi indyjskich oraz gotowy susz marihuany. Wartość rynkową zabezpieczonych roślin oraz  suszu, szacuje się  na ponad 61 tysięcy złotych.  Właściciel plantacji został aresztowany. Usłyszał także zarzuty gróźb karalnych i zaboru pojazdu przy użyciu siły.


Zatrzymany mężczyzna to 35-letni  mieszkaniec pow. żuromińskiego. Policjanci wpadli na jego ślad po tym jak wraz z dwoma kolegami wjechał samochodem marki Alfa Romeo do Zalewu Ruda, w pobliżu Mławy. Właścicielem auta był 19-letni mieszkaniec Mławy, jak ustalono sprawcy grozili mu  i siłą odebrali kluczyki. Do zdarzenia doszło nocą 28 września. Tego samego dnia  mławscy policjanci ustalili tożsamość i zatrzymali dwóch podejrzanych. To 35- letni mieszkaniec  pow. żuromińskiego oraz 21- letni mławianin. Trwają poszukiwania trzeciego podejrzanego. Kryminalni ustalili także, że 35-latek może posiadać narkotyki. Podejrzenia potwierdziły się – w miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci ujawnili ponad 30 krzewów konopi oraz gotowy susz marihuany. W sobotę, decyzją Sądu Rejonowego   w Mławie, podejrzany został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące. Usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa gróźb karalnych, krótkotrwałego zaboru pojazdu przy użyciu przemocy, posiadania   narkotyków  oraz uprawy konopi. Jego kolega usłyszał zarzut  popełnienia przestępstwa gróźb karalnych oraz zaboru pojazdu przy użyciu przemocy. Kryminalni poszukują trzeciego mężczyzny, 28-letniego mieszkańca Mławy. Trwają czynności.

Źródło i fot.: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

19-latek nocą nad Zalewem Ruda? – czy to nie było spotkanie biznesowe?

mławianin
mławianin
5 lata temu
Reply to  Jarząbek

Być może, bo NEWSWEEK podaje ze rozbito grupę gangu Suchego, zatrzymano 43 osoby, najciekawsze jest to że podaje się że GRUPA s SUCHEGO miała powiązania z grupą „mławską” jak widzisz Jarząbek sporo z tego biznesu wędruje za kraty. POLECAM ARTYKUŁ NA PORTALU NEWSWEEK

mławianin
mławianin
5 lata temu

Właściciel samochodu 19 letni mieszkaniec Mławy,?— czyżby mama mu kupiła za 500+, które pobiera za młodsze rodzeństwo, a tak przy okazji, nie korzystajcie Państwo z bezłatnego badania kardiologicznego które odbędzie się 10.10.2018 w CENTRU ŻAK UL, SIENKIEWICZA 4, ogłoszeniodawcy szukają naiwnych z kasą!!!

lp.lp
lp.lp
5 lata temu
Reply to  mławianin

jesteś chory

mlawianin
mlawianin
5 lata temu
Reply to  lp.lp

Jak jesteś chory to masz okazje wyleczyć się w CENTRU ŻAK—to szansa dla ciebie. pamiętaj 10. pazdziernika przyjmą cię z otwartymi ramionami.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x