Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy Biegacze na trasach szwedzkiej Karlskrony


25 września przedstawiciele mławskiej grupy biegowej „BiegamBoLubię” wzięli udział w 6 edycji Biegowego Potopu czyli zawodów sportowych rozgrywanych na malowniczych skandynawskich szlakach w miejscowości Karlskrona położonej 321 km od Gdyni.


A tak wspominają swoją przygodę uczestniczki biegu:

MONIKA:
„I stało się… ziemia szwedzka przez BBL Mława zdobyta!!! Nasz pierwszy biegowy wojaż zagraniczny mega udany. Zdobyliśmy świetne wyniki na morderczej, trudnej 10 kilometrowej trasie z – miałam wrażenie – niekończącymi się podbiegami.
Czas 50:47. W klasyfikacji open kobiet zajęłam miejsce… 4! Hmmmm wiem, do podium zabrakło naprawdę niewiele zaledwie 17 sekund. Cóż walczymy dalej. Piękne okoliczności przyrody wynagrodziły tę małą gorycz, chociaż uważam, że i tak był to nie lada wyczyn. Teraz tylko czekać kiedy miną zakwasy. Przemek,Paweł i Ania byliście the best!”

ANIA:
„Szwecja zaliczona. Uzyskaliśmy wszyscy super czasy. 10 km hardcorowego biegu mamy już za sobą. Spodziewałam się mega trudnej trasy i tak było – najtrudniejsza trasa do tej pory w mojej „karierze” biegania. Długie, strome podbiegi, ostre zbiegi i końca nie było widać. Na 5 km chciało mi się najzwyczajniej płakać, jednak przemogłam słabość i wzięłam się w garść i udało się. Zajęłam 10 miejsce wśród kobiet na 35  (pomijam fakt, że byłam jedną z najstarszych zawodniczek, może była jeszcze jedna w tym samym wieku), a 25 kobietek dużo młodszych, nie wspomnę o panach, których też nie zabrakło za moimi plecami. Hurra ogólnie było super, super, super!!!

Razem z Moniką i Anią Szwecję podbili Paweł oraz Przemek.
Jesteśmy z Was dumni i mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy ten wyczyn w większym gronie.

Klasyfikacja końcowa biegu :
Monika Kucka 4 miejsce czas: 00.50:47,30
Anna Sokołowska 10 miejsce czas: 00.59:28,65
Przemysław Ziębicki 6 miejsce czas: 00.49:37,35
Paweł Rapacki 7 miejsce czas: 00.49:46,60

źródło i fot.: BBL Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
tomtom
tomtom
2 lata temu

SUPER! GRATULACJE!!! 😎

Leszek Nowak
Leszek Nowak
2 lata temu

Brawo Mława!

BBl
BBl
2 lata temu

super dziewczyny, gratuluję!!