Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Europejski Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej nr 3


26  września 2017r. uczniowie klas gimnazjalnych udali się do  przedszkolaków oraz pierwszoklasistów, aby tam podzielić się zdobytą wiedzą z języka angielskiego, niemieckiego, a także francuskiego.


Główną ideą tego dnia było prowadzenie przez gimnazjalistów lekcji językowych dla kolegów i koleżanek z klas młodszych: 0a,0b,Ia,Ib.  Uczniowie  mieli za zadanie nauczyć swoich młodszych kolegów i koleżanki słownictwa, rebusów, zgadywanek ,piosenek i rymowanek. Gry i zabawy przygotowane przez starszych kolegów pomogły maluchom uczyć się poprzez zabawę. Słuchanie i powtarzanie piosenek to motywujący sposób ćwiczenia nowych umiejętności językowych wśród dzieci. Celem spotkania było pokazanie jak ważne jest uczenie się języków obcych, propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy, jak również kształtowanie u uczniów umiejętności współpracy, postaw ciekawości, tolerancji, otwartości, pracy nad własnym rozwojem oraz dzielenie się wiedzą z innymi.

źródło i fot.: SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x