Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Europejski Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej nr 3


26  września 2017r. uczniowie klas gimnazjalnych udali się do  przedszkolaków oraz pierwszoklasistów, aby tam podzielić się zdobytą wiedzą z języka angielskiego, niemieckiego, a także francuskiego.

KSP Mława nabór

Główną ideą tego dnia było prowadzenie przez gimnazjalistów lekcji językowych dla kolegów i koleżanek z klas młodszych: 0a,0b,Ia,Ib.  Uczniowie  mieli za zadanie nauczyć swoich młodszych kolegów i koleżanki słownictwa, rebusów, zgadywanek ,piosenek i rymowanek. Gry i zabawy przygotowane przez starszych kolegów pomogły maluchom uczyć się poprzez zabawę. Słuchanie i powtarzanie piosenek to motywujący sposób ćwiczenia nowych umiejętności językowych wśród dzieci. Celem spotkania było pokazanie jak ważne jest uczenie się języków obcych, propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy, jak również kształtowanie u uczniów umiejętności współpracy, postaw ciekawości, tolerancji, otwartości, pracy nad własnym rozwojem oraz dzielenie się wiedzą z innymi.

źródło i fot.: SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz