Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

SP nr 7. Najmłodsi mają już odblaski


27 września w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z zaproszonymi gośćmi w ramach kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Słoneczne ogrody Mława

Burmistrz Mławy wraz z Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie oraz przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Mławie, przedstawili główne założenia akcji, która uczy najmłodszych, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz uświadamia im, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Następnie przystąpiono do wręczania zestawów odblaskowych naszym pierwszoklasistom. Akcesoria odblaskowe bardzo spodobały się dzieciom, a dzięki tej inicjatywie na pewno zapamiętają, że tylko będąc widocznym , będą bezpieczne na drodze.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500