Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

SP nr 7. Najmłodsi mają już odblaski


27 września w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z zaproszonymi gośćmi w ramach kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Burmistrz Mławy wraz z Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie oraz przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Mławie, przedstawili główne założenia akcji, która uczy najmłodszych, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz uświadamia im, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Następnie przystąpiono do wręczania zestawów odblaskowych naszym pierwszoklasistom. Akcesoria odblaskowe bardzo spodobały się dzieciom, a dzięki tej inicjatywie na pewno zapamiętają, że tylko będąc widocznym , będą bezpieczne na drodze.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz