Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 3 poznawały zasady ruchu drgowego


26 września 2017r. odbyło się spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z przedstawicielami Policji Komendy Powiatowej Policji w Mławie pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.


Dzieci dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta. Zapoznały się z zasadami ruchu drogowego.

Przedszkolaki bardzo dobrze radziły sobie z zadawanymi pytaniami na temat bezpieczeństwa. Wykazały się również znajomością numerów alarmowych. Na koniec spotkania miały możliwość mierzenia policyjnej czapki i pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Była to doskonała lekcja bezpieczeństwa dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x