Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nasze spotkanie z burmistrzem należy traktować jako bezsensowne – skarżą się mieszkańcy wspólnoty przy Padlewskiego


Mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej przy ulicy Padlewskiego 22 złożyli do rady miasta skargę na burmistrza Sławomira Kowalewskiego. Zarzucają mu, że nie rozpatrzył ani nie odpowiedział na ich wniosek o wszczęcie postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia koncesji na sprzedaż alkoholu dla sklepu nocnego usytuowanego w ich bloku. Dodatkowo na spotkaniu z przedstawicielami wspólnoty burmistrz miał wskazać, że takiej koncesji sklep ponownie nie otrzyma. Mają żal, że zostali zignorowani, a spotkanie z burmistrzem uznają za bezsensowne.


Treść skargi napisanej przez przedstawicieli wspólnoty mieszkaniowej odczytał na ostatniej sesji rady miasta przewodniczący Leszek Ośliźlok. Dotyczy ona sprawy, którą zapoczątkowało pismo z dnia 5 lipca złożone przez wspólnotę do urzędu miasta, a będące wnioskiem o wszczęcie postępowania wyjaśniającego w sprawie przyznania koncesji na alkohol. Sygnatariusze skargi podnoszą, że do dziś sprawa pozostaje nie załatwiona, a oni nie otrzymali żadnej odpowiedzi.

Skarga wpłynęła do rady miasta 29 sierpnia br. Zgodnie z procedurą przewodniczący rady skierował ją do rozpoznania w komisji rewizyjnej. Potem trafi ona – podobnie jak inne skargi – pod obrady rady miasta, gdzie radni zadecydują, czy skarga jest zasadna.

 JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Proponuję podziękować tym panom ze zdjęcia w nadchodzących wyborach – ten po prawej wyraźnie znudzony i widać, że pewna część ciała mu dokucza od tak długiego siedzenia. Oderwijcie go wyborcy od stołka – szkoda chłopa.

mławianin
mławianin
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Przyjmuję twoją propozycje, ale temu Panu po lewej też trzeba podziękować, obydwaj są bardzo znużeni tą pracą na rzecz mławian, ale nie tylko oni, w ogóle trzeba całej tej Radzie podziękować, wprowadzić nowych ludzi, ale o to możemy tylko apelować do mieszkańców, a jaki te nasze apele odniosą skutek zobaczymy po wyborach w 2018.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Ten po prawej patrzy na butelkę z wodą i się zastanawia jakby ją tak przekształcić w butelkę z wodą ognistą – no ale chłopie nie masz takich mocy żeby zmieniać wodę w wino. Jeszcze o jednym myśli „ciekawe co mi żona na obiad przygotowała”. „Ooo, już znów trzeba się podnieść i policzyć wszystkie głosy: raz, dwa, trzy…, co za paskudna rola…”

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x