Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Melchinkiewicz nie oszczędził kolegów, powódź w Szreńsku


Za nami kolejne spotkania w niższych ligach piłkarskich. W okręgówce Piotr Melchinkiewicz nie oszczędził byłych kolegów z Wieczfnianki, w A-klasie powódź nawiedziła boisko w Szreńsku, a w B-klasie pierwsze punkty straciła Tamka Dzierzgowo.


Na boiskach działo się bardzo wiele. Omawianie zmagań rozpoczniemy od ligi okręgowej, gdzie rywalizują aż trzy zespoły z powiatu mławskiego. Jednak jak dalej tak pójdzie, to ta liczba stopnieje do zaledwie jednego. Strzegowianie przegrali szósty mecz z rzędu – w meczu z Tęczą Ojrzeń zdołali zdobyć tylko jednego gola (Daniel Gatyński). Natomiast Wieczfnianka poległa 0:3 w Bieżuniu – dwa rzuty karne wykorzystał były zawodnik klubu z Wieczfni Kościelnej Melchinkiewicz (występował tam przez dwa poprzednie sezony).

Komplet punktów wyszarpała Korona Szydłowo. Prowadziła z Żbikiem Nasielsk już 2:0, na listę strzelców wpisali się Piotr Karpiński (rzut karny) i Łukasz Palewski. Rywale jednak wyrównali, potrzebna było dopiero jedna z ostatnich akcji, żeby szala przeważyła się na dobre na stronę szydłowian. Celnym uderzeniem popisał się Paweł Podlewski.

W A-klasie Żak Szreńsk miał podejmować Koronę Karolinowo. Do pojedynku nie doszło, ponieważ na skutek solidnych opadów deszczu boisko szreńskiej drużyny nie nadawało się do użytku. Pojedynek odbędzie się w środę 4 października. Natomiast Konopianka została rozbita przez lidera z Glinojecka – honorowym trafieniem popisał się Mateusz Pietruś.

W B-klasie pierwsze punkty straciła dzierzgowska Tamka. Czternaście minut przed końcem zmagań w Nasielsku prowadzili 3:2 z rezerwami miejscowego Żbika  – gole strzelili Michał Zbysiński (2 – na zdjęciu) i Jacek Szypulski. Niestety w końcówce gospodarze doprowadzili do wyrównania. Natomiast Wkra Radzanów triumfowała na boisku w Żurominie – na listę strzelców wpisali się Paweł Brdak, Zbigniew Kalinowski, Cezary Czernik i Daniel Ziółkowski.

Liga okręgowa

Korona Szydłowo  – Żbik Nasielsk 3:2

GKS Strzegowo – Tęcza Ojrzeń 1:3  

Wkra Bieżuń – Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3:0

 

IX kolejka (30 września – 1 października): Wieczfnianka – GKS Strzegowo,  Wkra Sochocin – Korona

A-KLASA

Żak Szreńsk – Korona Karolinowo przełożony

Kryształ Glinojeck  – Konopianka Konopianka 8:1

VII kolejka (30 września – 1 października): Konopianka Konopki – GKS Pokrzywnica, Bartnik Myszyniec – Żak Szreńsk

B-KLASA

Wkra II Żuromin – Wkra Radzanów 0:4

Żbik II Nasielsk – Tamka Dzierzgowo 3:3

VI kolejka (30 września – 1 października): GKS Gumino – Tamka Dzierzgowo, Wkra Radzanów – Żbik II Nasielsk

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x