Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Juniorzy grają w lidze, seniorzy jeszcze w sparingu


Juniorzy Zawkrza


Najstarsze zespoły mławskiego Zawkrza nie próżnują. Juniorzy rozegrali drugi mecz w wojewódzkiej lidze, natomiast seniorzy powalczyli w meczu kontrolnym ze spadkowiczem z trzeciej ligi, Zamkiem Ciechanów. Oba pojedynki przyniosły po pięć setów.

Sparingowi nie towarzyszyły większe emocje. Podopieczni Szymona Zejer dominowali od pierwszej akcji, ostatecznie wygrywając 5:0. Konkurenci byli zupełnie bezradni, w żadnym z rozegranych setów nie potrafili przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów. Prawdziwą lekcję siatkówki otrzymali w ostatniej osłonie. Potrafili w niej zdobyć zaledwie siedem oczek.

KS Zawkrze Mława – Zamek Ciechanów 5:0

Zawkrze: Piotr Domżalski, Paweł Domżalski, Tomasz Szwęch, Mateusz Paluszkiewicz,, Łukasz Bober, Łukasz Cichowski, Serafin Gruźlewski (libero), Paweł Fijałkowski, Dawid Podlaski,  Mateusz Stasiak, Robert Rybka, i Damian Ankiewicz

Więcej emocji przyniosły zmagania juniorów. Przegrywali dwukrotnie z rezerwami warszawskiego Metra. W czwartej odsłonie dokonali rzadkiej rzeczy. Odrobili kilka punktów straty,  poradzili sobie także z piłką meczową. Potem sami przejęli inicjatywę, by ostatecznie triumfować 26:24.

To oznaczało konieczność rozegrania tie-breaka. W nim dominowali już goście ze stolicy. Szybko zdobyli kilka oczek zapasu, by ostatecznie zwyciężyć 15:11

Zawkrze Mława – Metro II Warszawa 2:3 (18:25, 25:20, 19:25, 26:24, 11:15)

Zawkrze: Fijałkowski, Łuniewski, Bober, Kuźniarski, Jędrzejczak, Ejnik, Kwieciński (libero) oraz Ossowski, Szeluga (libero)

Turniej w Mławie

W sobotę 30 września na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej odbędzie druga edycja turnieju o puchar Ziemi Zawkrzeńskiej. Do zmagań pod patronatem burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego przystąpi tuzin zespołów. Podział na grupy:

Grupa A: KS Zawkrze Mława (juniorzy), Absolwenci GD, Korba Warszawa, MDK Warszawa

Grupa B: Astoria Piastów, Zamek Ciechanów, Garol, Zuzanki

Grupa C: Pewniaki Gdańsk, Iskra Warszawa, Albatros  Płock, Lipowiec Kościelny

Grupa D: KS Zawkrze Mława (seniorzy), Technokabel Szreńsk, Dre-Mar Żuromin, Heros Team Gdańsk

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon Zejer
Szymon Zejer
2 lata temu

Nastąpiła zmiana miejsca rozgrywania turnieju!!! nie będzie rozgrywany w MHSie, tylko w hali sportowej I LO oraz na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mławie.