Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzielnicowy złapał złodzieja!


fot. ilustracyjne

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej zatrzymał sprawcę kradzieży roweru marki Kross, do której doszło w piątek, na ul. Wyspiańskiego w Mławie. Jak się okazało, złodziej ukrył rower w Pepłowie, na terenie prywatnej posesji.

Rower skradziono w ciągu dnia z parkingu przed liceum. Sprawca przeciął linkę mocującą rower do stojaka i odjechał. Dzielnicowy z posterunku, na podstawie własnych ustaleń, w poniedziałek zatrzymał złodzieja i odzyskał rower, który ukryty był w zaroślach na posesji w Pepłowie. Zatrzymany to 28- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Usłyszał już zarzut kradzieży – za przestępstwo to, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
emila

złapał złodzieja, złodziej zostanie skazany na więzienie i będzie milo i cieplutko w zimę złodziejowi w więzieniu a czyim kosztem – oczywiście podatników, Rower za 1 tys.zł a miesięczne utrzymanie w więzieniu 1,5tys. gdzie logika. I jeszcze taki nie pracuje a my go utrzymujemy, do roboty go- śmieci zbierać , trawę kosić w rowie

Z R ..

A to on nie dostaje za to moich pieniędzy ? Przypadkiem

Anonimowo

Rower dość wartościowy sobie wybrał bo z tego co słyszałem to chodzi o kolarzówke. Pod ogólniakiem rowerów stoi sporo a monitoring podobno nie działa

Anonimowo

To nie byle jaki rower, ale kolarzówka . Przed szkołą rowerów sporo a monitoring chyba nie działa. Powinni coś z tym zrobić.

Marek

Zuch dzielnicowy aż dziwne, że złapał tego złodzieja. Rower z tond złodziej z tamtond i znalazł go jeszcze gdzie indziej. To chyba jakiś cud bo nie może być, że aż tak wnikliwe śledztwo było, a może po prostu stopki nie złożył i ślad zostawiał 🙂 Jak było nie ważne grunt, że jest sukces.

śmieszny

No nie może być. Policjant złapał złodzieja. Dobra komedia 🙂 haha

kot

W pierwszej chwili pomyślałem, że powinien dostać max.karę.Myślę , że drobne kradzieże są plagą naszego kraju. Ale może źle myślę…

Ewa

Kilka lata temu mój mąż kupił sobie używany rower za ok. 200 zł, potem trochę w niego jeszcze doinwestował, doprowadził do „kultury”. Pojechał na pocztę, rower zapiął na linkę, wychodzi, patrzy, a ktoś na jego rowerze właśnie odjeżdża. W jednej ręce butelka piwa w drugiej przecinak… Mąż pobiegł za delikwentem wykrzykując „Panie, zostaw mój rower!” Tamten stracił równowagę, rower porzucił i uciekł. Jak widać na każdy rower znajdzie się amator, a my od tamtego incydentu nie używamy już linek!

Anonimowo

Kara jeśli wartość skradzionej rzeczy wynosi max 400 zł. Od 400 w górę to już przestępstwo i kara taka jak w tym przypadku.