Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Płońska policja poszukuje 53-letniej kobiety


Płońska policja poszukuje 53-letniej Jolanty Brdak zam. Raciąż. Kobieta w niedzielę, 10 września, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną.  

Jolanta Brdak lat. 53 zam. Raciąż w dniu 10 września br. około godz. 7:00  wyszła ze swojego mieszkania i udała się na teren miasta Raciąż. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Nie odbiera też telefonu. Rodzina prowadziła poszukiwania na własną rękę, a w dniu 21 września zwróciła się o pomoc do Policji.

Zaginiona ma 150 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 47 kg. Włosy ma koloru blond, proste, sięgające do ramion, oczy koloru zielonego, a twarz owalną, widoczne braki w uzębieniu. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne materiałowe spodnie i ciemna kurtkę.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku przy udziale strażaków z OSP w Raciążu oraz KP PSP Płońsk nie doprowadziły do ustalenia jej miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej Jolanty Brdak o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,
2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments