Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Zawkrzeński Rajd Rowerowy. Pogodnie, rekreacyjnie i patriotycznie


Słoneczne ogrody Mława

W niedzielę 24 września Klub Seniora Pogodny Uśmiech i Spółdzielnia Socjalna „Razem” proponowały mieszkańcom wspólną rowerową eskapadę, której najdalszym punktem był pomnik pomordowanych w białuckim lesie, pod którym to uczestnicy rajdu złożyli kwiaty.

Zawkrzeński Rajd Rowerowy to wydarzenie z ugruntowaną, niemal dwudziestoletnią tradycją. Tym razem w pogodne niedzielne południe 16 rowerzystów w  różnym wieku wyruszyło na szlak. Nieco dłuższy przystanek zrobili sobie nad jeziorkiem w Krajewie. Uczestnicy rajdu około godziny 13-tej dotarli do pomnika pomordowanych w białuckim lesie, gdzie podczas uroczystości odbywających się pod tym pomnikiem oddali hołd poległym i pomordowanym i złożyli wiązankę kwiatów. Rajd tradycyjnie zakończył się przy parafii MB Królowej Polski wspólnym grillem, a wyróżnieni w poszczególnych kategoriach uczestnicy otrzymali puchary i statuetki.

fot. archiwum prywatne

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500