Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Witamy cztery pory roku. Jesień w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie


W piątek 22 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie przywitali jesień. Najmłodsi – klasy zerowe i pierwsze – witali tę porę roku gazetkami klasowymi oraz darami jesieni. W pracowniach oprócz kolorowych liści pojawiły się warzywa, kasztany, szyszki, które wykorzystano podczas zajęć lekcyjnych.

Dodatkowo uczniowie „Trójki” przyszli ubrani w barwy  jesieni. Na korytarzach dominował kolor pomarańczowy, brązowy, czerwony i żółty. W powitaniu nowej pory roku wzięły udział nie tylko maluchy, również klasy czwarte, siódma a także gimnazjaliści. Postanowili on zintegrować się by wspólnie przywitać jesień. Zabawa była naprawdę udana, zwłaszcza, że ogłoszono konkurs na powitanie czterech pór roku. Finał będzie miał miejsce w ostatnim dniu roku szkolnego, a klasa, która zdobędzie najwięcej punków otrzyma nagrodę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments