Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Witamy cztery pory roku. Jesień w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie


W piątek 22 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie przywitali jesień. Najmłodsi – klasy zerowe i pierwsze – witali tę porę roku gazetkami klasowymi oraz darami jesieni. W pracowniach oprócz kolorowych liści pojawiły się warzywa, kasztany, szyszki, które wykorzystano podczas zajęć lekcyjnych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dodatkowo uczniowie „Trójki” przyszli ubrani w barwy  jesieni. Na korytarzach dominował kolor pomarańczowy, brązowy, czerwony i żółty. W powitaniu nowej pory roku wzięły udział nie tylko maluchy, również klasy czwarte, siódma a także gimnazjaliści. Postanowili on zintegrować się by wspólnie przywitać jesień. Zabawa była naprawdę udana, zwłaszcza, że ogłoszono konkurs na powitanie czterech pór roku. Finał będzie miał miejsce w ostatnim dniu roku szkolnego, a klasa, która zdobędzie najwięcej punków otrzyma nagrodę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500