Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Powrót Kuciejczyka do biegania równa się podium


Po blisko miesiącu przerwy Henryk Kuciejczyk wrócił na biegowe trasy. Wrzesień przywitał zmaganiami w Rypinie, by kilkanaście dni później pojawić się w Olsztynie. Na obu imprezach stanął na podium w swojej kategorii wiekowej.

Słoneczne ogrody Mława

W województwie kujawsko-pomorskim zawodnik mieszkający na co dzień w Szydłowie walczył na dystansie 10 kilometrów. Wraz z nim na trasę ruszyło ponad siedemdziesięciu konkurentów.  Najszybciej do mety dotarł Michał Kanigowski z Torunia. Dwunastą edycję Biegu po Zdrowie ukończył w trzydzieści siedem minut i dwie sekundy.

Szydłowianin finiszował na szóstej pozycji. W swojej kategorii M4 nie miał sobie równych. Kolejnego w klasyfikacji generalnej rówieśnika Adama Olszewskiego wyprzedził o blisko minutę.

W stolicy Warmii i Mazur do pokonania był dystans półmaratonu. Zwiększyła się nie tylko liczba kilometrów, bo imponująco wyglądała też obsada zmagań w ramach Ukiel Półmaraton Olsztyn. Z linii startu wybiegło ponad 450 zawodników.

Triumfował Ukrainiec Pavlo Verestykyi, wyprzedzając swojego rodaka Mykhaylo Iveruka. Na tym dystansie Kuciejczyk wypadł doskonale, kończąc zmagania na 28. pozycji. W grupie wiekowej M55-59 był drugi, ustąpił pola jedynie Wiesławowi Karpińskiemu.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500