Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do SP nr 7 droga jest bezpieczna


W dniach 20 i  22 września wszyscy uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w spotkaniu z policjantem asp. Rafałem Gołębczykiem w ramach działań profilaktyczno-edukacyjnych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”  oraz  „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”.


Spotkanie składało się z części teoretycznej, podczas której uczniowie na podstawie prezentacji multimedialnej obserwowali rożne sytuacje na drodze, rozmawiając o tych, w których należy zwrócić szczególną uwagę. Druga część spotkania sprawdzała umiejętność zastosowania tych  ważnych zasad w sytuacjach praktycznych. Z całą pewnością spotkanie to przygotowało naszych najmłodszych uczestników ruchu drogowego do bezpiecznych praktyk w drodze do  i ze szkoły.

źródło i fot.: SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
nelia
nelia
3 lata temu

Wg mnie w tytule jest błąd i chodzi o szkołę podstawową nr 7.
Droga dzieci do szkoły podstawowej nr 2 jest bardzo niebezpieczna. Nie ma czerwonych pasów i nie ma zatrudnionego stopka.
Skoro podzielono miasto na rejony ido sp2 mają chodzić dzieci z ulic Radosnej, Andersa, Srebrnej, Złotej, Platynowej, …,to powinni mieć pomoc na ulicy Powstańców Styczniowych. Ulica ta jest bardzo niebezpieczna dla dzieci, a ztego osiedla do sp2 nie da się inaczej przejść jak przez ul .Powstańców Styczniowych.

nelia
nelia
3 lata temu
Reply to  nelia

Widzę, że moderator czyta komentarze i poprawił tytuł. 🙂

admin
admin
3 lata temu
Reply to  nelia

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy 🙂