Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Strażacy otwierali zamknięte mieszkanie. W środku była nieżywa kobieta


Dziś około godziny 9:15 straż pożarna otrzymała wezwanie , aby udzielić pomocy w otwarciu drzwi mieszkania w jednym z budynków wielorodzinnych na osiedlu Zacisze. Do akcji wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Wewnątrz mieszkania była martwa, starsza kobieta.

Słoneczne ogrody Mława

– Działania straży polegały na dostaniu się do wnętrza mieszkania i otwarciu drzwi. W środku strażacy zastali martwą, około osiemdziesięcioletnią kobietę. Dalsze działania prowadzi obecna na miejscu policja – informuje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Maro

zanieczyszczenie, coraz wiekszy fetor od kurnikow to m in przyczyny

STARY KOWAL

O BOŻE, CO SIĘ DZIEJE? A MOŻE W MŁAWIE JAKAŚ EPIDEMIA PANUJE, ŻE STARSI LUDZIE TAK UMIERAJĄ?

mławianin

Jesteś Stary A GŁUPI nie uczyli cię na religii abyś BOGA NIE WZYWAŁ NADAREMNIE !!!

do starego

Myślałeś że wszyscy są nieśmiertelni a zwłaszcza „starsi”?