Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rostowa. Zuchwały rozbój w środku nocy


W sposób wyjątkowo zuchwały działali dwaj sprawcy nocnego rozboju w miejscowości Rostowa gm. Siemiątkowo. Jeden z nich to zdemoralizowany osiemnastolatek. Noc z 17 na 18 września na długo pozostanie w traumatycznych wspomnienia jednej z rodzin w tej małej miejscowości. Sprawcy w środku nocy dostali się do mieszkania i napadli na śpiącego 54-letniego mężczyznę żądając pieniędzy.

KSP Mława nabór

– W nocy z 17 na 18 września dwóch mężczyzn, po wybiciu szyby w kotłowni dostało się do  budynku mieszkalnego, w którym mieszkało małżeństwo wraz z córką i zięciem. Sprawcy napadli 54-letniego mężczyznę. Spłoszył ich opór napadniętego mężczyzny oraz alarm jaki podnieśli pozostali członkowie rodziny. Jeden ze sprawców już został zatrzymany, drugi jest poszukiwany. Zatrzymany to 18 – letni mieszkaniec powiatu płońskiego, który dopuszczał się już podobnych czynów i przeciw niemu toczy się postępowanie w Sądzie Rejonowym w Płońsku. Mławska prokuratura postawiła mu zarzut dokonania rozboju i wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz