Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Od tego roku mamy w szkole klasę sportową!


Z inicjatywy prezesa klubu sportowego „Zawkrze” pana  Grzegorza Morawskiego, burmistrza pana Sławomira Kowalewskiego, oraz dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr7, w  ZPO nr3 został utworzony oddział sportowy, o profilu piłki ręcznej dla dziewczynek i piłki siatkowej dla chłopców. Uczniowie będą realizowali rozszerzony program wychowania fizycznego do 10 godzin tygodniowo.

KSP Mława nabór

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przedstawiciele Urzędu Miasta i Klubu ” Zawkrze” wręczyli przyszłym sportowcom  koszulki sportowe, a nauczycielom zestawy piłek treningowych.

Klasę tworzą dzieci z różnych oddziałów, dlatego na  początku września wraz z opiekunami wyjechały na czterodniowy biwak sportowo- integracyjny do Hartowca. Tam przez sport i zabawy poznawały siebie i nauczycieli-trenerów.

Opiekunami klasy są: Jerzy Gawlikowski – wychowawca klasy  i opiekun chłopców i Wojciech Kowalski – opiekun dziewcząt.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Od tego roku mamy w szkole klasę sportową!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Pioter
Gość

Pic na wode kolejne posunięcie burmistrza, kampania wyborcza

wpDiscuz