Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od tego roku mamy w szkole klasę sportową!


Z inicjatywy prezesa klubu sportowego „Zawkrze” pana  Grzegorza Morawskiego, burmistrza pana Sławomira Kowalewskiego, oraz dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr7, w  ZPO nr3 został utworzony oddział sportowy, o profilu piłki ręcznej dla dziewczynek i piłki siatkowej dla chłopców. Uczniowie będą realizowali rozszerzony program wychowania fizycznego do 10 godzin tygodniowo.Handemade with love Lucky&Berry

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przedstawiciele Urzędu Miasta i Klubu ” Zawkrze” wręczyli przyszłym sportowcom  koszulki sportowe, a nauczycielom zestawy piłek treningowych.

Klasę tworzą dzieci z różnych oddziałów, dlatego na  początku września wraz z opiekunami wyjechały na czterodniowy biwak sportowo- integracyjny do Hartowca. Tam przez sport i zabawy poznawały siebie i nauczycieli-trenerów.

Opiekunami klasy są: Jerzy Gawlikowski – wychowawca klasy  i opiekun chłopców i Wojciech Kowalski – opiekun dziewcząt.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Pioter
Gość
Pioter

Pic na wode kolejne posunięcie burmistrza, kampania wyborcza