Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Planet Cash Team najlepszy w Mławie. Biranowski MVP


Ostatni w tym sezonie turniej streetballa zgromadził na starcie trzynaście zespołów. Rozegrany wyjątkowo na hali SP nr 6 potoczył się pod dyktando Planet Cash Team. Zespół złożony z Marcina Biranowskiego, Michała Hausnera i Piotra Dąbrowskiego nie poniósł ani jednej porażki.

Najbliżej przegranej byli w grupowym pojedynku z Wuja Squad. Zaczęli fatalnie – konkurenci grający w składzie Bartosz Tyszka, Rafał Struzik, Karol Zgliczyński i Patryk Krykant prowadzili w pewnym momencie już 7:1.

Ta przewaga okazała się jednak niewystarczająca. Do pracy zabrał się pochodzący z Mławy Biranowski. Trafiał niemal z każdej sytuacji. Straty zostały odrobione, po czym szala na stronę „planety” przeważyła się w końcówce. Konkretnie w ostatnim rzucie – skuteczny Marcin trafił zza łuku, na wagę sukcesu 15:14.

Nagroda za takie dokonania musiała być podwójna. Planet Cash Team sięgnął po główne trofeum, natomiast Biranowski został  MVP, czyli najlepszym graczem zawodów. Pozostałe wyróżnienia indywidualne odebrali Dominik Czubek z Born2Ball i Piotr Stefaniak z drużyny Na Wysokim Procencie. Pierwszy wygrał konkurs „trójek”, drugi okazał się najlepszy w rzutach osobistych.

Na szóstej pozycji ukończył zmagania najlepszy zespół imprezy złożony wyłącznie z naszych zawodników. WML Squad dotarł do ćwierćfinału, w którym poległ 10:22 z Wuja Squad. Ostatecznie został sklasyfikowany na szóstej pozycji.

Organizatorem zawodów o nazwie Mława Streetball Challenge byli Krzysztof Ćwik we współpracy z Karolem Ludwińskim.

Końcowa kolejność: 1. Planet Cash Team, 2. Born2Ball, 3. Wuja Squad, 4. Placki ziemniaczane, 5. Na Wysokim Procencie, 6. WML Squad (Jakub Walczak, Marcin Staśkiewicz, Karol Ludwiński, Przemysław Łęczek), 7. Chłopaczki z sąsiedztwa (Łukasz Zakrzewski, Artur Czerwiński, Bartosz Pienicki, Łukasz Łatka), 8. Mławskie Byki (Marek Miałki, Adam Kołakowski, Filip Sztyburski, Patryk Bunalski), 9. Mejdej Boyz, 10. Old Dragons (Arkadiusz Merchel, Sebastian Hińczewski Łukasz Chrzczon, Radosław Strzelec), 11. Świeżaki, 12. MBang, 13. Triple Troble

fot. organizator

RS

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments