Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kroczewo. Na „siódemce” wywróciła się cysterna z asfaltem


Dziś około godz. 10:50 w miejscowości Kroczewo na krajowej 7-ce (kierunek na Gdańsk) wywróciła się cysterna z płynnym asfaltem. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło w wyniku utraty panowania nad pojazdem przez kierującego nią 53-latka z Kielc. Cysterna znajduje się poza jezdnia. Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwie załogi policjantów z ruchu drogowego. Ruch w tym miejscu (przed światłami) jest spowolniony, częściowo przez zaistniałe zdarzenia, a częściowo przez odbywające się roboty drogowe. Na miejsce został wezwany dźwig, który postawi cysternę na koła. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.


źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments