Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prokurator Marcin Bagiński ponownie pokieruje mławską prokuraturą


Od dziś prokurator Marcin Bagiński  ponownie pokieruje mławską prokuraturą.  Wraca na swoje stanowisko i obejmuje ponownie funkcję prokuratora rejonowego po zakończeniu trwającego przez prawie półtora roku okresowego delegowania do Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Przed oddelegowaniem sprawował funkcję szefa Prokuratury Rejonowej w Mławie od marca 2015 roku do czerwca 2016 r.


– Z dniem 19 września 2017 r. prokurator Marcin Bagiński obejmuje obowiązki Prokuratora Rejonowego w Mławie. W związku z tym, że zakończył się okres jego oddelegowania do wykonywania czynności służbowych w Mazowieckim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie, wraca on na stanowisko wcześniej zajmowane – informuje Iwona Śmigielska-Kowalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
szukacz
szukacz
3 lata temu

Zgodnie z przewidywaniami co niektórych: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/02/28/tworzy-sie-wsw-do-walki-z-przestepczoscia-wsrod-sedziow-i-prokuratorow-oszolomy/ zbyt wiele pracy w tym nowym wydziale nie ma. Może dlatego wrócił.

Pytalski
Pytalski
3 lata temu

dobrze czy źle? i dla kogo?