Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Juniorzy słabsi od Czarnych. Jutro zagrają z MetremPowoli na ligowe parkiety wracają siatkarze. Seniorzy Zawkrza jeszcze pauzują, w ostatni dzień września wystąpią na turnieju w Mławie o puchar ziemi zawkrzeńskiej. Za to juniorzy mają pierwszy mecz za sobą, na inaugurację zmagań w pierwszej lidze wojewódzkiej zmierzyli się na wyjeździe z Czarnymi Radom.

– Radomski klub to określona marka, jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Dlatego faworytem rywalizacji nie byliśmy. Spodziewałem się walki i chłopcy, przynajmniej w pierwszym secie, mnie nie zawiedli – wyjaśnia trener zawkrzan Szymon Zejer.

W pewnym momencie prowadzili nawet różnicą dwóch punktów. Nie była to jednak bezpieczna przewaga, o czym zawkrzanie przekonali się bardzo szybko. Rywale odrobili straty, a od stanu 23:23 punktowali już tylko miejscowi gracze. Co gorsze, poszli za ciosem i w dwóch kolejnych partiach dominowali już na całego.

– Mimo przegranej jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych. Dobrze zaprezentowały się nowe nabytki. W pierwszej szóstce wyszli sprowadzeni z Sokoła Żuromin Cezary Jędrzejczak i Patryk Ejnik. Z MOS-u Wola Warszawa powrócił Marcel Kwieciński, natomiast ze Startu Lipowiec Kościelny przybył wypożyczony Michał Osowski. Wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności przeciwko Czarnym.

Jutro nadarzy się okazja na rehabilitację. Na własnym parkiecie zawkrzanie zmierzą się z Metrem Warszawa, początek godz. 17.

Czarni Radom – KS Zawkrze Mława 3:0 (23, 16, 17)

Zawkrze: P. Fijałkowski, D. Łuniewski, C. Jędrzejczak, P. Ejnik, P. Kuźniarski, Ł. Bober, M. Kwieciński (libero) oraz M. Osowski, K. Szeluga (libero)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments