Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZAJCA: Groźny wypadek na ulicy Gdyńskiej.


Kilka minut temu doszło do groźnego wypadku na ulicy Gdyńskiej. Dwa osobowe audi oraz volkswagen zderzyły się u zjazdu z wiaduktu koło LG na ulicę Gdyńską. Jedno adiu dachowało. Trwa akcja ratownicza, m.in. strażacy uwalniają zakleszczonego w jednym z pojazdów kierowcę. Na razie nie wiadomo, ile osób zostało poszkodowanych. Na miejscu jest policja. Droga w kierunku Działdowa jest przejezdna, ruch odbywa się wahadłowo.-Działania ratownicze prowadzą trzy zastępy straży: jeden z JRG Mława oraz OSP z Szydłowa i Turzy Małej. Działania straży polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu i ewakuacji jednej osoby zakleszczonej w pojeździe i udzieleniu pierwszej pomocy do czasu przyjazdu karetki. W każdym z pojazdów jechała jedna osoba. Jak dotychczas hospitalizowano jedną osobę poszkodowaną – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

-W wypadku dwie osoby zostały ranne. Trafiły do szpitala w Działdowie i Żurominie. Ruch odbywa się wahadłowo – informuje Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Aktualizacja 20.09.2017

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego na skrzyżowaniu drogi W 544 z ul. Działdowską w Mławie. W zdarzeniu ucierpiały 3 osoby.

Do wypadku doszło 19 września, o godz. 13:20. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A3, 25-letni mieszkaniec Działdowa, uderzył w tył pojazdu marki VW Lupo. Kierująca volkswagenem kobieta, 46- letnia mieszkanka pow. mławskiego, zatrzymała się na skrzyżowaniu, by wykonać manewr skrętu w lewo. W wyniku tego uderzenia, samochód kierującej zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z kolejnym autem marki Audi A3, jadącym droga W 544  w kierunku Mławy. Audi kierował 51- letni mieszkaniec Gołdapi. W wyniku wypadku ranni zostali kierujący pojazdami, których przewieziono do szpitali w Działdowie i Mławie. W uczestniczących w zdarzeniu pojazdach nie było pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Aktualizacja 21.09.2017

-Do wypadku doszło 19 września, o godz. 13:20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A3, 25-letni mieszkaniec Działdowa, uderzył w tył pojazdu marki VW Lupo. Kierująca volkswagenem kobieta, 46- letnia mieszkanka pow. mławskiego, zatrzymała się na skrzyżowaniu, by wykonać manewr skrętu w lewo. W wyniku tego uderzenia, samochód kierującej zjechał na przeciwległy pas i wypadł z drogi do rowu. Kierujący audi zderzył się następnie z jadącym droga W 544 w kierunku Mławy kolejnym autem marki Audi A3. Audi kierował 51- letni mieszkaniec Gołdapi. W wyniku wypadku ranni zostali kierujący pojazdami, których przewieziono do szpitali w Działdowie i Mławie. W uczestniczących w zdarzeniu pojazdach nie było pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
drogowiec
Gość
drogowiec

owoce mławskich „nowych systemów obwodnic i przebudów dróg”.. teren jest trudny to prawda ale czy to nowy wiadukt mława miasto czy lg-gdynska czy tez wiadukt „rypinski” (nazwa jakos nie przypada do gustu), ciekawe tez co zrobia z S7, ale za takie projekty i wykonanie takich prac „zawodowcy” biora gruba kase, wiec trzeba naprawde przemyslec roboty a nie aby pieniazki brac.. nizej ktos pisal o rondach w tych miejscach – proste a skuteczne rozwiazanie
pozdrawiam kumatych mławian

Kierowca bombowca
Gość
Kierowca bombowca

Warszawska pojdzie wiaduktem dwa ronda no i bedzie FAJNIE I WESOLO jak wszyscy do centrum beda jechac

Mławiak
Gość
Mławiak

Półokrągła idź się leczyć może jeszcze nie jest za pozno

pitlokals
Gość
pitlokals

a kto pamięta białą piętrówkę na górce ? w latach 90-tych chodziły słuchy że tam straszy , długo stała niezamieszkała to tak nawiązując że kolo dojeżdża do skrzyżowania i wali w audi bo tak chyba było . A teraz najlepsze znam gościa który podczas jogingu w tym samym miejscu dostał sarną która wpadła pod samochód z naprzeciwka. Od strony statystycznej pewnie jeszcze nie raz będzie tam niejeden dzwon . Może ktoś wracał zmęczony z LG po nocnej zmianie z nadgodzinami i tyle…

Do pitlokalsa
Gość
Do pitlokalsa

Znam od moich kolezanek wiele historii na temat tej „pietrowki”.
Historie te nie sa jednak szczesliwe.
Wiele w nich jest elementow grozy.
Nie chce tu nikogo straszyc, ale radze trzymac sie z daleka id tego domu

Zdzisław
Gość
Zdzisław

Na skrzyżowaniu ulicy Gdyńskiej z wjazdem na wiadukt powinno być rondo. Spowalnia ruch i pozwala płynnie przejechać skrzyżowanie. Jeszcze bardziej takie rondo jest potrzebne na wjeździe na wiadukt z ulicy Sienkiewicza.

z bliska
Gość
z bliska

i co to się porobiło z tą Służbą Zdrowia??—Wypadek w Mławie, do Szpitala niecałe 3 km, a rannych karetki wiozą do Działdowa i Żuromina, to jest dopiero głupota, i patologia , czy jak będzie wypadek na 7-ce na obwodnicy, i w wypadku będą poszkodowani z Katowic, to karetki będą wiozły rannych do Katowic.??? nie wiem może takie są teraz przepisy—ale to czysta paranoja.

JJJ
Gość
JJJ

Dokładnie, to jest paranoja.Przejeżdżaliśmy obok miejsca wypadku kilka minut po zderzeniu a z karetką jadącą z Działdowa mijaliśmy się przed Iłowem o godzinie 13.38!Chyba wyraźnie widać, że w Mławie jest coś nie tak, to jest niedopuszczalne.

Kris
Gość
Kris

Nie efekt budowania wiaduktów tylko wyprzedzania na skrzyżowaniu nie jeden raz widziałem moment kiedy auto wyjeżdżało na prawy pas ruchu w kierunku Działdowa a w tym momencie inne auto wyprzedzało ciężarówkę tuż przed odcinkiem zjazdu z wiaduktu w kierunku Mławy to tylko kwestia czasu kiedy wydarzy się to samo.Najzwyklejsza głupota.

karo
Gość
karo

i to nie ostatni wypadek w tym miejscu. Efekt budowania wiaduktow „byle by stał”