Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zespół ludowy „Dąbkowiacy” wrócił z Poświętnego z nagrodą


Zespół ludowy „Dąbkowiacy” został wyróżniony i doceniony podczas VIII Przeglądu Ludowych Zespołów Artystycznych w Poświętnem. Przegląd towarzyszy organizowanemu corocznie przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poświętnem   Jesiennemu Jarmarkowi „od pola do stołu”. „Dąbkowiacy” zajęli w nim II miejsce. Oprócz pamiątkowego dyplomu, zespół otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Słoneczne ogrody Mława

Tegoroczny jarmark odbył się w niedzielę 17 września. Jego celem od wielu lat jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Towarzyszą mu seminaria,pokazy, kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła, oraz kwiatów, krzewów i drzewek.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
ewa

szłyszałam ten zespół w mławie na targach super słuchało by się ich bez końca pozdrawiam wszystkie panie i panów