Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Bębnowo. Młodość – alkohol – BMW – rów


W sobotę, o godz. 9:10, na drodze relacji Raciąż – Radzanów, w miejscowości Bębnowo (gm. Radzanów), doszło do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby, kierujący i pasażerka.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki BMW, 26-letni mieszkaniec pow. Rypińskiego, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący oraz 20- letnia pasażerka, mieszkanka pow. mławskiego, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowca BMW był pod wpływem alkoholu, w organizmie miał ponad 0,30 promila ( stan po użyciu alkoholu).  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Sslw

Młodość-alkohol-bmw-WIEŚ

ARKADIUSZ

Kolejny bmkowicz …BRAK SŁÓW…

Gość

Na tej drodze wszyscy jezdza z prędkością ponad 120 nikt tego nie widzi. …….

Gośc

tak tylko że tu kierowca był pod wpływem alkoholu zapewne była też prędkość przecież prosty odcinek więc można gnać, bezmyślność i nieodpowiedzialność kierowcy za to powinien na długo iść do więzienia

Gość

Ograniczenie predkosci nie zdaje egzaminu
…. Ścigacze jedno kolo i 200 na liczniku…. Normalne na tym odcinku