Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na rondzie z naczepy wysypały się śmieci


W piątek 15 września około godziny 17:30 z przejeżdżającego przez rondo ks. Jerzgo Popiełuszki samochodu ciężarowego wysypały się przewożone śmieci.  Na szczęście nie doszło do uszkodzenia innych pojazdów. Rozsypany ładunek został dość szybko uprzątnięty przy pomocy ładowarki, tak że nie doszło do większych utrudnień w ruchu pojazdów w tym rejonie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gratulacje
Gratulacje
3 lata temu

Dziwne, niezwykle dziwne.
Na rondach, a wyjatkowo w tej okolicy dochodzi do utraty ladunku.
Fenomen