Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zielona Mila po raz czwarty. Już jutro


Żuromińskie Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw po raz czwarty organizuje bieg ZIELONA MILA – 16 września w Konopatach/Gościniec Myśliwski, gmina Lubowidz. Spotkanie ma na celu popularyzację biegania i nordic walking w województwie mazowieckim oraz zachęcenie Mazowszan do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. 

Dzięki takim inicjatywom mamy okazję poznać walory turystyczne północnego Mazowsza, bowiem otwarte i dostępne dla wszystkich tereny Lasów Państwowych coraz częściej stają się celem nie tylko weekendowych wycieczek. Piękno przyrody, spokój, cisza i czyste powietrze przyciągają coraz częściej, również liczne rzesze biegaczy i osób uprawiających nordic walking.

Trasa Zielonej Mili tradycyjnie będzie przebiegać przez malowniczy teren Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Na starcie mamy 200 miejsc dla biegaczy i pasjonatów nordic walking. W pięknej leśnej atmosferze zawodnicy rywalizować będą na dystansach 5 i 10 kilometrów. Jednak bieg to niejedyna atrakcja czekająca na odwiedzających w tym dniu Konopaty. Dla najmłodszych organizator Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw przygotowało również gry i zabawy. Serdecznie zapraszamy po dużą dawkę czystego powietrza, mnóstwo endorfin i pozytywną energię.

Cześć wpisowego organizator przekazuje na pomoc dla chorego na nowotwór Krzysztofa „Małego” Furmanka.

Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 11:00.

Zapisy i regulamin znajdziecie na stronie  www.protimer.pl/bio/372

Szczegóły imprezy na  www.wagoninicjatyw.com

Zapraszamy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500