Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy uczniowie wezmą udział w akcji Sprzątanie Świata


Już w najbliższy weekend (15-17 września 2017 r.) rusza 24. edycja akcji Sprzątanie Świata – Polska. Jak co roku włączą się do niej uczniowie mławskich szkół. W piątek o czystość miasta zadba ponad 1700 podopiecznych placówek, których organem prowadzącym jest Miasto Mława.

W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. W piątek 15 września wezmą w niej udział uczniowie Szkół Podstawowych nr 2, 3, 6 i 7 oraz Zespołów Placówek Oświatowych nr 1 i 2. W sumie uczestnictwo w Sprzątaniu Świata zadeklarowało 1714 uczniów. Zadbają o czystość osiedli miasta oraz lasów u jego granic. Worki (857) i rękawice (1714 par) ufundował dla nich Burmistrz Miasta Mława.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się do akcji Sprzątanie Świata. Zadbajmy wspólnie o czystość naszej planety!

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments