Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławscy uczniowie wezmą udział w akcji Sprzątanie Świata


Już w najbliższy weekend (15-17 września 2017 r.) rusza 24. edycja akcji Sprzątanie Świata – Polska. Jak co roku włączą się do niej uczniowie mławskich szkół. W piątek o czystość miasta zadba ponad 1700 podopiecznych placówek, których organem prowadzącym jest Miasto Mława.

KSP Mława nabór

W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. W piątek 15 września wezmą w niej udział uczniowie Szkół Podstawowych nr 2, 3, 6 i 7 oraz Zespołów Placówek Oświatowych nr 1 i 2. W sumie uczestnictwo w Sprzątaniu Świata zadeklarowało 1714 uczniów. Zadbają o czystość osiedli miasta oraz lasów u jego granic. Worki (857) i rękawice (1714 par) ufundował dla nich Burmistrz Miasta Mława.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się do akcji Sprzątanie Świata. Zadbajmy wspólnie o czystość naszej planety!

źródło:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz