Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sceny jak z gangsterskiego filmu. Akcja Straży Granicznej w Wiśniewie


We wtorek 12 września w godzinach popołudniowych, na krajowej „siódemce” w miejscowości Wiśniewo, nieopodal budynku urzędu gminy przejeżdżający tamtędy kierowcy, ale również i mieszkańcy, oglądali sceny jak z gangsterskiego filmu. Kilka samochodów nieoznakowanych,   radiowóz mławskiej policji, nieumundurowani i umundurowani funkcjonariusze Straży Granicznej. Mężczyzna długo leżący na asfalcie ze skutymi do tyłu rękoma, drugi również skuty, siedzący z opartymi  o auto plecami. Tak wyglądało zatrzymanie dwóch przemytników przewożących nielegalne papierosy o wartości ponad 200 tys. zł.


Informację o rodzaju prowadzonych działań, dopiero wczoraj ujawnił Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej. Wcześniej, dla dobra prowadzonych działań ani funkcjonariusze, ani policjanci nie zdradzali żadnych szczegółów prowadzonej akcji.

– Działania funkcjonariuszy z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej mające na celu zwalczanie przemytu doprowadziły do ujawnienia papierosów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy o szacunkowej wartości ponad 200 tys. zł.

Wczoraj (11 września – red.) w powiecie mławskim funkcjonariusze Straży Granicznej dokonali przeszukania samochodu marki Opel Vivaro, w którym ujawniono 300 tys. sztuk nielegalnych wyrobów tytoniowych o wartości 200 tys. zł. Kierowcą był 29-letni mieszkaniec Chełma, a pasażerem 44-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego.

Mieszkańcy powiatu chełmskiego poniosą odpowiedzialność karno-skarbową za posiadanie papierosów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej – informuje por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.   

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
&&&
&&&
3 lata temu

Znany mławski „ptaszek” z czubkiem jeszcze głosu nie zabrał —-dziwne???

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  &&&

Wrzesień. Pewnie zbiera się do odlotu.

do &&&
do &&&
3 lata temu
Reply to  &&&

Wstyd ci człowieku, ze nie odróżniasz ptaka od drzewa, czyli jarząbka od jarzębiny i znów zmieniłeś nick, ale widzisz, Ty zawsze się wszystkich czepiasz – jesteś przewidywalny, a w związku z tym i bardzo banalny 🙂

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  do &&&

Czasem sobie lubisz poschlebiac. Mi też się od Ciebie oberwało a chciało mi się tylko pogadać. Niby nieglupio piszesz ale i nie jesteś jakiś niezwykły, żeby wszyscy zwracali na Ciebie uwagę. Okazuje się, że zwykłe drzewko i to w dodatku transgender.W dodatku zlosnik, który wszystkich minusuje i przeżywa od kameleonow.

Homo
Homo
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

To wuc – gender – camel

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Homo

Widać, że to jakiś wuc. Próbuje nas tu poustawiać w szeregu. Co do Camela – ciekawe czy też jeździ Porsche?✋

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  &&&

Dzięki &, wiesz za co. Zupełnie naturalne jest ukrywanie swojej tożsamości w takich miejscach.