Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kolarze na Mazurach i Pomorzu zamiast w Mławie


Czwarta edycja kolarskiego wyścigu rozgrywanego wokół Zalewu Ruda nie doszła do skutku. W tym sezonie kolarze o złoty pierścień Mławy powalczą w niedzielę 1 października, ale nie na oddzielnej imprezie. Specjalna klasyfikacja będzie prowadzona podczas ogólnopolskich zawodów z cyklu Mazovia MTB Marathon.

KSP Mława nabór

Co było powodem odwołania imprezy – na pierwszy punkt wysuwa się frekwencja. Zbyt mała liczba zawodników wyraziła chęć udziału w imprezie zaplanowanej na sobotę 9 września. Może zawody zostały zbyt późno ogłoszone, może reklama okazała się za słaba. Sukcesu frekwencyjnego nie udało się osiągnąć.

Z konieczności kolarze z Mławy musieli się wybrać na inne imprezy. Trzykrotny zdobywca złotego pierścienia Bartosz Grędzińskiego wybrał się do Krutyni. W dziesiątej eliminacji zmagań z cyklu Mazovia Cup uplasował się na szóstej pozycji.

Ubiegłoroczny wicemistrz Michał Różański wziął udział nawet w dwóch imprezach. W Pelplinie pojawił się w towarzystwie swojego brata Łukasza i Dominiki Michalak. Wszyscy walczyli na jednym dystansie. Michał okazał się najlepszy, Łukasz był dziewiąty, a Dominika trzecia w zestawieniu kobiet. W klasyfikacji generalnej finiszowała na czterdziestej siódmej pozycji.

Dobę później starszy przedstawiciel rowerowego rodzeństwa pojawił się w Żukowie. Rywalizował na odcinku o nazwie Mega. Trasę o długości 48 kilometrów przejechał w godzinę i pięćdziesiąt siedem minut. Szybszy o „sekundę” okazał się Robert Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kolarze na Mazurach i Pomorzu zamiast w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kolarz
Gość

Frekwencja? Oczywiście tak ale jej brak był spowodowany ZANIEDBANIEM organizatora, ktory tylko z sobie znanych powodów zgłosił imprezę bardzo późno. Brawo Urząd Miasta! Brawo…..

wpDiscuz