Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolarze na Mazurach i Pomorzu zamiast w Mławie


Czwarta edycja kolarskiego wyścigu rozgrywanego wokół Zalewu Ruda nie doszła do skutku. W tym sezonie kolarze o złoty pierścień Mławy powalczą w niedzielę 1 października, ale nie na oddzielnej imprezie. Specjalna klasyfikacja będzie prowadzona podczas ogólnopolskich zawodów z cyklu Mazovia MTB Marathon.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Co było powodem odwołania imprezy – na pierwszy punkt wysuwa się frekwencja. Zbyt mała liczba zawodników wyraziła chęć udziału w imprezie zaplanowanej na sobotę 9 września. Może zawody zostały zbyt późno ogłoszone, może reklama okazała się za słaba. Sukcesu frekwencyjnego nie udało się osiągnąć.

Z konieczności kolarze z Mławy musieli się wybrać na inne imprezy. Trzykrotny zdobywca złotego pierścienia Bartosz Grędzińskiego wybrał się do Krutyni. W dziesiątej eliminacji zmagań z cyklu Mazovia Cup uplasował się na szóstej pozycji.

Ubiegłoroczny wicemistrz Michał Różański wziął udział nawet w dwóch imprezach. W Pelplinie pojawił się w towarzystwie swojego brata Łukasza i Dominiki Michalak. Wszyscy walczyli na jednym dystansie. Michał okazał się najlepszy, Łukasz był dziewiąty, a Dominika trzecia w zestawieniu kobiet. W klasyfikacji generalnej finiszowała na czterdziestej siódmej pozycji.

Dobę później starszy przedstawiciel rowerowego rodzeństwa pojawił się w Żukowie. Rywalizował na odcinku o nazwie Mega. Trasę o długości 48 kilometrów przejechał w godzinę i pięćdziesiąt siedem minut. Szybszy o „sekundę” okazał się Robert Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Kolarz

Frekwencja? Oczywiście tak ale jej brak był spowodowany ZANIEDBANIEM organizatora, ktory tylko z sobie znanych powodów zgłosił imprezę bardzo późno. Brawo Urząd Miasta! Brawo…..