Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Roczna suczka i dwa czarne mieszańce czekają na adopcję


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie czeka na swój nowy dom przesympatyczna suczka. Zwierzę ma około 1 roku. Razem z nią na nowego pana bądź panią czekają dwa czarne mieszańce.

Suczka jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana oraz zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom.

Jeden czarny podpalany mieszaniec z białą plamą na piersi błąkał się w okolicy bloku nr 21 na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Miał czerwoną obrożę i smycz. Drugi z czworonogów – czarny pies w wieku ok. 1,5 roku – został znaleziony przy Alei Marszałkowskiej. Zwierzę brało udział w kolizji.

Właścicieli czworonogów lub osoby, które chciałyby je przygarnąć, prosimy o kontakt z lecznicą M-WET przy ul. Rynkowej (tel.: 23 655 03 80, 601 812 521). Psy przekazywane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. Jeśli nie zostaną odebrane w ciągu dwóch tygodni od przywiezienia ich do lecznicy, trafią do schroniska Nadzieja w Napierkach.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments