Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Roczna suczka i dwa czarne mieszańce czekają na adopcję


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie czeka na swój nowy dom przesympatyczna suczka. Zwierzę ma około 1 roku. Razem z nią na nowego pana bądź panią czekają dwa czarne mieszańce.

KSP Mława nabór

Suczka jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana oraz zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom.

Jeden czarny podpalany mieszaniec z białą plamą na piersi błąkał się w okolicy bloku nr 21 na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Miał czerwoną obrożę i smycz. Drugi z czworonogów – czarny pies w wieku ok. 1,5 roku – został znaleziony przy Alei Marszałkowskiej. Zwierzę brało udział w kolizji.

Właścicieli czworonogów lub osoby, które chciałyby je przygarnąć, prosimy o kontakt z lecznicą M-WET przy ul. Rynkowej (tel.: 23 655 03 80, 601 812 521). Psy przekazywane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. Jeśli nie zostaną odebrane w ciągu dwóch tygodni od przywiezienia ich do lecznicy, trafią do schroniska Nadzieja w Napierkach.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz