Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pijany 21-latek skakał po samochodzie na stacji paliw. Został natychmiast zatrzymany


Interweniujący patrol policji zatrzymał po krótkim pościgu młodego mężczyznę , który chwilę wcześniej, na stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie uszkodził samochód, skacząc po dachu pojazdu. Zatrzymanym okazał się 21- letni, pijany mławianin.

Do zdarzenia doszło 12 września o godz. 21:00. Jak wynika z ustaleń, młody  mężczyzna przyjechał na stację paliw z kilkoma kolegami,  następnie wszedł na  dach volkswagena golfa, którego kierowca zatrzymał się by zatankować paliwo. Skacząc po pojeździe, uszkodził szyberdach i karoserię na szkodę mieszkańca pow. mławskiego , po czym uciekł. Interweniujący policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu na parkingu za kinem MDK. Zatrzymany to 21- letni mieszkaniec Mławy, w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Został osadzony w mławskim areszcie.

Zgodnie z art. 288. § 1.  Kodeksu karnego, za uszkodzenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
3 lata temu

Po twarzy bym mu tak poskakał

:(
:(
3 lata temu

bezmyślnie zniszczył komuś samochód 🙁

Domino
Domino
3 lata temu

jak tubylec.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Domino

Przecież jest napisane wyraźnie „21- letni mieszkaniec Mławy”, a więc tubylec.
tubylec:
1. rdzenny mieszkaniec danego obszaru; autochton, aborygen, tuziemiec;
2. stały mieszkaniec jakiegoś terenu, np. miasta lub wsi,
🙂

Maciej
Maciej
3 lata temu

Widać że debil nie równo ma pod deklem