Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

I Turniej Gier Planszowych w Mławie


565 złotych zebranych podczas  I Turnieju Gier Planszowych z udziałem podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie wraz z ich rodzinami oraz gośćmi, który odbył się 8 września 2017 r.  w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Mławie.

KSP Mława nabór

Uczestnicy turnieju w większości musieli zmierzyć się z grą Mistakos-walka o stołki,ale były także warcaby i wiele wiele innych gier planszowych. Dopełnieniem wszystkiego były pyszne domowe ciasta pieczone przez bliskich Zuzi i Adriana – dzieci będących podopiecznymi Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

A wśród zaproszonych gości nie zabrakło tych przyjezdnych między innymi dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie wraz z panią dyrektor Marlena Watemborską. Przybyli również przedstawiciele Grupy Energa Operator z Mławy, którzy przekazali plecaki, odblaski i inne gadżety firmowe dla podopiecznych wraz z kopertą do której pracownicy zebrali 175 zł. Byli także obecni seniorzy wraz z prezesem mławskiego klubu „Pogodny Uśmiech” Henrykiem Kacprzakiem. II Turniej Gier Planszowych SHKA już za rok.

źródło i fot.: Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz