Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

I Turniej Gier Planszowych w Mławie


565 złotych zebranych podczas  I Turnieju Gier Planszowych z udziałem podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie wraz z ich rodzinami oraz gośćmi, który odbył się 8 września 2017 r.  w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Uczestnicy turnieju w większości musieli zmierzyć się z grą Mistakos-walka o stołki,ale były także warcaby i wiele wiele innych gier planszowych. Dopełnieniem wszystkiego były pyszne domowe ciasta pieczone przez bliskich Zuzi i Adriana – dzieci będących podopiecznymi Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

A wśród zaproszonych gości nie zabrakło tych przyjezdnych między innymi dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie wraz z panią dyrektor Marlena Watemborską. Przybyli również przedstawiciele Grupy Energa Operator z Mławy, którzy przekazali plecaki, odblaski i inne gadżety firmowe dla podopiecznych wraz z kopertą do której pracownicy zebrali 175 zł. Byli także obecni seniorzy wraz z prezesem mławskiego klubu „Pogodny Uśmiech” Henrykiem Kacprzakiem. II Turniej Gier Planszowych SHKA już za rok.

źródło i fot.: Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Gibiec

Miła okazja do towarzyskiej rywalizacji. Pochwalam na całej linii.