Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

I Turniej Gier Planszowych w Mławie


565 złotych zebranych podczas  I Turnieju Gier Planszowych z udziałem podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie wraz z ich rodzinami oraz gośćmi, który odbył się 8 września 2017 r.  w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Uczestnicy turnieju w większości musieli zmierzyć się z grą Mistakos-walka o stołki,ale były także warcaby i wiele wiele innych gier planszowych. Dopełnieniem wszystkiego były pyszne domowe ciasta pieczone przez bliskich Zuzi i Adriana – dzieci będących podopiecznymi Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

A wśród zaproszonych gości nie zabrakło tych przyjezdnych między innymi dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie wraz z panią dyrektor Marlena Watemborską. Przybyli również przedstawiciele Grupy Energa Operator z Mławy, którzy przekazali plecaki, odblaski i inne gadżety firmowe dla podopiecznych wraz z kopertą do której pracownicy zebrali 175 zł. Byli także obecni seniorzy wraz z prezesem mławskiego klubu „Pogodny Uśmiech” Henrykiem Kacprzakiem. II Turniej Gier Planszowych SHKA już za rok.

źródło i fot.: Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Gibiec

Miła okazja do towarzyskiej rywalizacji. Pochwalam na całej linii.