Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na jubileusz, promocję książki „Sara Lipska” i Ciastko Tekli


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na jubileusz 5-lecia swojej działalności oraz promocję książki Barbary Zaborowskiej „Sara Lipska”. Uroczystość odbędzie się 16 września 2017 r. (sobota) o godz. 17.00 w Auli Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Mławie. Po uroczystości organizatorzy zapraszają na degustację Ciastka Tekli.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x