Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jutro upływa termin zgłoszeń – V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie (BUDOWLANKI)


Jutro, 22 września 2017r. mija termin składania deklaracji udziału w V Zjeździe Absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie (BUDOWLANKI).

Zespół Szkół Nr 1 w Mławie obchodzi 70. rocznicę rozpoczęcia działalności. Z tej okazji organizowany jest V Zjazd Absolwentów Budowlanki. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja Codziennika Mławskiego. Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się 30 września 2017r.

Obchody jubileuszu rozpoczną się przemarszem ze Sztandarem Szkoły do Kościoła w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, gdzie odprawiona zostanie msza święta w intencji nauczycieli, uczniów oraz pracowników szkoły. O godzinie 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie V Zjazdu Absolwentów oraz akademia z okazji 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Około godz. 14.00 przewidywany jest obiad, następnie zwiedzanie szkoły oraz spotkania absolwentów z nauczycielami. O godz. 2000 w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie rozpocznie się Bal Absolwentów.

Jubileusz 70-lecia „Budowlanki” to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania po latach, przeżywania od nowa wydarzeń i chwil sprzed lat – sentymentalną podróżą do przeszłości. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów oraz byłych pracowników do udziału w uroczystościach. Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wpłacanie odpowiednich kwot na konto Rady Rodziców przy Zespole Szkół Nr 1 w Mławie, nr 05 1020 1592 0000 2102 0011 9537. Tytuł przelewu: nazwisko i imię uczestnika zjazdu (z dopiskiem: V Zjazd Absolwentów).

Absolwenci mają do wyboru dwa warianty:

1. Wariant  1: 120 zł. Opłata obejmuje – udział w części oficjalnej (publikacje i pamiątki zjazdowe, obiad) oraz udział w Balu Absolwentów z pełnym wyżywieniem.
2. Wariant  2: 50 zł. Opłata obejmuje – udział w części oficjalnej (publikacje i pamiątki zjazdowe, obiad).

Dokonanie wpłaty na konto Rady Rodziców jest ostatecznym zgłoszeniem wzięcia udziału w obchodach, należy tego dokonać do dnia 25 września 2017r.

Szanowni Państwo!

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze deklarowanie udziału w Zjeździe.

Szczegółowe informacje można znaleźć: http://www.zs1mlawa.pl/zjazd-absolwentow

źródło: Zespół Szkół Nr 1 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments