Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwsza wizyta w Szkole Podstawowej nr 2


W dniach 31.08-1.09 w naszej szkole odbyły się zajęcia adaptacyjne. W ich trakcie  dzieci mogły zapoznać się z naszą szkołą, wychowawcami, kolegami i koleżankami. Nasze 5-6 latki zwiedziły klasy , sale gimnastyczne, świetlicę oraz szatnię. Na zajęciach dzieci poznały nowe zabawy, które sprzyjały wspólnej integracji.  Naszym uczniom życzymy pogodnych dni i wielu sukcesów.

KSP Mława nabór

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz