Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsza wizyta w Szkole Podstawowej nr 2


W dniach 31.08-1.09 w naszej szkole odbyły się zajęcia adaptacyjne. W ich trakcie  dzieci mogły zapoznać się z naszą szkołą, wychowawcami, kolegami i koleżankami. Nasze 5-6 latki zwiedziły klasy , sale gimnastyczne, świetlicę oraz szatnię. Na zajęciach dzieci poznały nowe zabawy, które sprzyjały wspólnej integracji.  Naszym uczniom życzymy pogodnych dni i wielu sukcesów.


Źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments