Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gracze z Radzanowa znowu zadziwili. Kolejny faworyt za burtą


KSP Mława nabór

Trwa pucharowe święto w Radzanowie. Reprezentanci miejscowej Wkry wyrzucili z rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski już trzeciego wyżej notowanego konkurenta. Rywalom z Bieżunia nie pomogły nawet trzy trafienia.

W pierwszej rundzie podopieczni Adama Wąsowskiego wyeliminowali reprezentantów płońskiego PAF-u. Regulaminowy czas przyniósł remis w rozmiarach aż 4:4. Dogrywki nie było, sędzia zarządził od razu konkursów rzutów karnych. Skuteczniejsi w strzałach z jedenastu metrów okazali się radzanowianie.

Przetrenowanie „jedenastek” przydało się w kolejnej fazie zmagań. Do Radzanowa zawitał ubiegłoroczny finalista, Wkra Żuromin. Po 90 minutach wynik był nierozstrzygnięty – obie strony wyprowadziły po dwa ciosy. Wszystko rozstrzygnęło się w karnych, skuteczne interwencje Patryka Kocięckiego przeważyły szalę na stronę ekipy z powiat mławskiego.

Takich emocji nie było w pierwszą środę września. Konkurenci z Bieżunia wyszli, co prawda, na prowadzenie – po tym jak skutecznym strzałem popisał się Przemysław Wiśniewski, jednak gracze z Radzanowa szybko potrafili odwrócić losy konfrontacji. Na przerwę schodzili już z rezultatem 2:1. Natomiast drugą połowę rozpoczęli od trzech skutecznych akcji.

Prowadząc 5:1 nieznacznie odpuścili. Jednak goście z Bieżunia potrafili jedynie nieznaczenie zmniejszyć rozmiary przegranej. Radzanowianie awansowali do czwartej rundy – po dublecie zaliczyli Paweł Brdak i Daniel Ziółkowski, raz na listę strzelców wpisał się Cezary Czernik.

III runda: Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 5:3, Tamka Dzierzgowo – Korona Szydłowo 3:0 -walkower , GKS Strzegowo – Sona Nowe Miasto 0:3 – walkower, GKS Pokrzywnica – Tęcza Ojrzeń 1:3, Bartnik Myszyniec – Mazowsze Jednorożec 4:0, Iskry Zaręby Kościelne – KS Wąsewo 0:3, GKS Andrzejewo – Nadnarwianka Pułtusk 3:0 – walkower

IV runda (13.09): Bartnik Myszyniec – Korona Ostrołęka, Tamka Dzierzgowo – Tęcza Ojrzeń, Wkra Radzanów – Sona Nowe Miasto, GKS Andrzejewo – KS Wąsewo.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Gracze z Radzanowa znowu zadziwili. Kolejny faworyt za burtą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mieszkaniec gminy Radzanow
Gość

no i tak powinno byc, 🙂 …. Wkra w naszym regionie jest tylko jedna……twierdza Radzanow nie zdobyta…:), gratulacje, w tej ekipie nie ma nikogo przypadkowego …..

wpDiscuz