Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kranevo. Zenek Mieszkowski wicemistrzem świata w warcabach stupolowych


W dniach 24 sierpnia do 3 września 2017 roku w Kranevo (nadmorskie miasteczko w Bułgarii) odbyły się Mistrzostwa Świata osób niepełnosprawnych w warcabach 100 –polowych, nazywanych często „Polską Grą”. Niepełnosprawny warcabista z Mławy w swojej grupie zmierzył się z dziewięcioma zawodnikami z Rosji, Ukrainy, Mołdawii i Izraela.

Zawody podzielone były na 5 grup/ niewidomi, niedowidzący, głuchoniemi, z niepełnosprawnością ruchową oraz spesholimpik. Medal przywieziony z Kraneva to już szósty, jaki ten zawodnik zdobył, startując na zawodach o randze mistrzostw europy i świata. Organizatorem turnieju był Międzynarodowy Komitet Warcabistów Niepełnosprawnych oraz ekskluzywny hotel ,,KRYSTAL PARK”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments