Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kranevo. Zenek Mieszkowski wicemistrzem świata w warcabach stupolowych


W dniach 24 sierpnia do 3 września 2017 roku w Kranevo (nadmorskie miasteczko w Bułgarii) odbyły się Mistrzostwa Świata osób niepełnosprawnych w warcabach 100 –polowych, nazywanych często „Polską Grą”. Niepełnosprawny warcabista z Mławy w swojej grupie zmierzył się z dziewięcioma zawodnikami z Rosji, Ukrainy, Mołdawii i Izraela.

KSP Mława nabór

Zawody podzielone były na 5 grup/ niewidomi, niedowidzący, głuchoniemi, z niepełnosprawnością ruchową oraz spesholimpik. Medal przywieziony z Kraneva to już szósty, jaki ten zawodnik zdobył, startując na zawodach o randze mistrzostw europy i świata. Organizatorem turnieju był Międzynarodowy Komitet Warcabistów Niepełnosprawnych oraz ekskluzywny hotel ,,KRYSTAL PARK”.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz