Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

„WISŁA INSPIRUJE” konkurs ekologiczny dla uczniów mazowieckich szkół


„Wisła inspiruje” – to temat tegorocznej edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Jak uczniowie z Mazowsza widzą Wisłę i uroki środowiska, w którym żyją? Swoje spostrzeżenia mogą przedstawić w formie plakatu, komiksu lub wiersza. Prace można nadsyłać do 13 października br.

KSP Mława nabór

Piętnasta edycja konkursu ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa mazowieckiego upłynie pod hasłem „Wisła inspiruje”. Nie jest ono przypadkowe. Rok 2017 został ogłoszony „Rokiem Rzeki Wisły”, a do jego obchodów przyłączył się samorząd Mazowsza.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa mazowieckiego. Zadania są zróżnicowane. Uczniowie szkół podstawowych klas I-III zmierzą się z przygotowaniem plakatu ekologicznego z hasłem, zaś klas IV-VI komiksu łączącego część plastyczną i tekstową. Z kolei uczniowie klas VII oraz gimnazjaliści klas II i III napiszą wiersz. Na zwycięzców oraz ich opiekunów czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia i prace należy składać osobiście lub wysyłać pocztą do właściwej terenowo Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. W przypadku, gdy miejscowość nie jest objęta działaniem delegatury, zgłoszenie należy wysłać bezpośrednio do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Na prace czekamy do 13 październik br. (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.mazovia.pl w zakładce Konkursy/Szkolenia.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Departamencie Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w Wydziale Polityki Ekologicznej i Ochrony Przyrody lub pod nr tel. (22) 59 79 056, (22) 59 79 059.

źródło: UMWM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz